O nas

Hurtownia elektrotechniczna ELGOR Ireneusz Zieliński działa na rynku od 1991r.
Początkowo firma mieściła się na niewielkim magazynie przy ul. Tartacznej w Bytowie. Pierwszych klientów zaopatrywała w podstawowe elementy elektryki oraz automatyki. Wraz
z upływem lat klientów zaczęło przybywać, a hurtownia stała się rozpoznawalna zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym.

 

           W 1996r. nastąpiło przeniesienie firmy  na ul. Sikorskiego 41 w Bytowie, w celu zwiększenia powierzchni magazynowej do ponad 5000 m3. Pozwoliło to poszerzyć nasz asortyment m.in. o:  kable ziemne i morskie, słupy oświetleniowo-drogowe, rozdzielnice elektryczne oraz elementy automatyki przemysłowej, które w znacznej części są stale dostępne w magazynie.

 

 W 2007r. staliśmy się członkiem Forum-Rondo, jednej z największych i najdynamiczniej rozwijających się sieci hurtowni elektrycznych w Polsce.

 

Nieprzerwanie od ponad 30 lat prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną oferując naszym klientom stały dostęp do aparatury modułowej, kabli, przewodów, elementów inteligentnego domu, elementów instalacji alarmowej, monitoringu, oświetlenia domowego, jak i  ulicznego, szaf sterowniczych i automatyki budynkowej wraz z alarmami i monitoringiem.

 

  Warto wspomnieć iż zakres naszej działalności sięga daleko poza granice kraju. Realizujemy zamówienia zarówno do krajów Europejskich, jak i spoza Europy. Dzięki współpracy z czołowymi producentami zapewniamy stały dostęp do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych.Naszymi priorytetami są : jakość, uczciwość , partnerstwo i satysfakcja klienta.
Specializing in eco-friendly solutions, we provide high-quality, borosilicate glass straws, aiming to reduce plastic waste, brought to you by Piteno glass straws

Zapraszamy do współpracy.

Informacja

Hurtownia Elektrotechniczna Elgor

ul. Sikorskiego 41
77-100 Bytów

tel. 059 822 33 16
fax. 059 822 38 02